HAKKIMIZDA
  PROJELER
  PROJELER
  EKİPMANLARIMIZ
  REFERANSLAR
  İLETİŞİM

KurumsalHakkımızda

Vizyonumuz

Misyonumuz

Kalite PolitikamızKurumsal

TEKİNSAN MAKİNA İML.MON.İNŞ.ELEK.TEMZ.TURZ.TAAH. TİC.LTD.ŞTİ firması Adana organize sanayi bölgesinde 17.373,88 m² alana sahip, imalat fabrikası ile beraber, endüstriyel yapıların çelik konstrüksiyon, teknolojik & mekanik imalatlarında başarılı bir performans sergilemektedir.Çimento tesislerinde ve büyük yatırımlı projelerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan şirket kurucuları Ömer TEKİN, Osman TEKİN ve Abdullah TEKİN 2004 yılında TEKİNSAN MAKİNA İML. MON. İNŞ. ELEK. TEMZ. TURZ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ’ni Adana’da kurmuşlardır. Şirketimiz, kısa bir zaman içerisinde bilgi birikimi, deneyimleri ve nitelikli kadrosuyla, gelişmekte olan ülkemizde önemli bir yere sahip olan Çimento Yurtiçinde anahtar teslimi kurmuş olduğu ve işletmeye aldığı tesisler, vermiş olduğu mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ve proje geliştirme konularında kendilerini kanıtlamış, sektörde haklı bir saygınlığa ve güvenilirliğe sahip omuştur.

Çimento ve Toprak Sanayisinde yüksek teknolojileri kullanarak, projelere dayanarak gelişmiş çözümlere ulaşmıştır. Kurduğumuz dizayn, proje, iş araştırma geliştirme bölümleri ile dizayn yapabilme, bunlara göre imalat montaj ve işletme alma gibi hedefleri yakalayıp yurt içinde komple çimento fabrikaları projelerini hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini esas alarak, taahütlerini işin tekniğine uygun, kaliteli ve süresinde bitirilmesinde azami özeni gösteren, takım çalışmasını, güvenilirliği ilke edinen bir anlayışa sahiptir.
Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibata geçin.
İRTİBAT
 • Tel +90 (322) 441-00-26
 • Gsm
 • Mail tekinsan@tekinsan.com.tr
 • Adres Acıdere OSB Mh. 23 Nsan Cad. No: 4/A Sarıçam / ADANA / TÜRKIYE